ПРИ КОДА БУДЕ СТВОРЕНО КООРДИНАЦІЙНУ РАДУ З ПИТАНЬ УЧАСНИКІВ АТО/ООС

Дата: 12.04.2019 09:56

Фото без описуВ Київській обласній державній адміністрації пройшла нарада з вирішення проблемних питань учасників та ветеранів АТО/ООС під головуванням очільника Київщини Олександра Терещука. В нараді взяли участь представники структурних підрозділів КОДА та волонтери Київщини.

В ході наради було розглянуто низку питань, які потребують системного вирішення. Зокрема, обговорювалось створення на Київщині реабілітаційного центру для учасників та ветеранів АТО/ООС, питання патронату області над дітьми загиблих воїнів та інвалідами першої групи, а також формування координаційної ради з питань учасників та ветеранів АТО/ООС при КОДА.

Очільник Київщини Олександр Терещук дав доручення в найкоротші терміни розробити юридичний механізм та розпочати процес створення координаційної ради при КОДА. Також він звернувся до учасників АТО/ООС та запросив долучатись до формування координаційної ради.