На Яготинщині відзначили День працівників соціальної сфери

Дата: 03.11.2018 09:54

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята  –  вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.

Урочисті заходи з нагоди відзначення День працівника соціальної сфери відбулися 2 листопада у приміщенні районної державної адміністрації.

З професійним святом всіх, хто піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації, привітав голова районної державної адміністрації В.С.Шмигановський.

«Я щиро дякую фахівцям управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, працівникам Територіального центру соціального обслуговування громадян Яготинського району, працівникам Пенсійного фонду у районі, центру зайнятості, фонду соціального страхування, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та службі у справах дітей, усім іншим працівникам соціальної сфери в районі за невтомну та самовіддану працю.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.», - зазначив очільник району.

За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист,  активну життєву позицію та з нагоди професійного свята – кращих працівників соціальної сфери району нагородили Почесними грамотами голови Яготинської районної державної адміністрації відзначені:

Кобенко В.Ю. - заступник начальника Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області;

Марчук В.О. - головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області;

Лавріненко В.В. - головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї адміністрації;

Твердохліб В.Ю. - фахівць із соціальної роботи Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді адміністрації;

Павленко В.М. - головний спеціаліст сектору по роботі з потерпілими фонду соціального страхування України управління виконавчої дирекції  фонду у Київській області;

Пономаренко В.А. - заступник начальника відділу надання соціальних послуг Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості

Борщик Л.В.- головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та виплат управління  соціального захисту населення адміністрації;

Жукову Л.Д. - головний спеціаліст відділу прийому громадян  управління  соціального захисту населення адміністрації;

Жупину О.Г. - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та виплат  управління  соціального захисту населення адміністрації;

Гончаренко Р.М. - соціальний робітник с.Добраничівка Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування громадян;

Монастирну Н.А. - соціальний робітник с.Богданівка  Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування громадян;

Безкоровайну О.М.- молодша медична сестра відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с.Черняхівка  Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування громадян;

Ташоян Р.І. - помічник кухаря відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання  будинку «Доглянута старість» Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування громадян.

Хоменко О.Г. – сестра – господиня Капустинського будинку «Доглянута старість»;

Шевченко Ю.В.- працівника Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування громадян;

Чорненко Г.В. – соціальний працівник працівника Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування громадян;

Пушенко Н.М. – завідувач сектору з питань постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС управління соціального захисту населення.

На завершення, голова райдержадміністрації В.С.Шмигановський побажав присутнім міцного здоров’я, добробуту, злагоди і залишатися й надалі такими ж невтомними, завзятими, неспокійними душею і щедрими на добро.

Святковий настрій у цей день створювали працівники районного будинку культури, вихованці районної дитячої музичної школи та Яготинської дитячо-юнацької спортивної школи. Музичною окрасою свята стали неперевершені виступи Альони Красножон, Даші Фролової, Тамари Криворучко, Світлани Сеньків, Віталія Мірошниченка та гурту "Віста".