Київська ОДА запрошує долучитися до проекту безкоштовного впровадження системи енергоменеджменту та енергомоніторингу

Дата: 11.05.2019 09:53

Фото без описуДепартамент економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації інформує про можливість долучитися до проекту “Smart energy безкоштовне впровадження системи енергоменеджменту та інтелектуальної системи енергомоніторингу з внесенням даних до всеукраїнської системи”.

1. Громадська організація Фонд “Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу”. (Умови участі)
  2. Анкета аналітичного дослідження рівня інституціональної спроможності та сталого енергетичного розвитку малих та середніх громад України до 100 тисяч населення.
  3. Заявка на участь в конкурсі на розробку та написання планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату для малих та середніх громад.

Детальну інформацію також можна отримати за посиланням http://smart-energy.aisdre.com/