Обстеження житлово-побутових умов проживання сімей, які опинились в складних життєвих обставинах

Дата: 15.02.2019 09:42
Кількість переглядів: 494

Фото без описуПротягом січня та першої половини лютого працівниками Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та сім’ї Яготинської районної державної адміністрації, спільно із  інспектором з ювенальної превенції  Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання в 57 сім’ях, в яких виховується 94 дітей та проживають в Яготинському районі: села Сотниківка, Жоравка, Лозовий Яр, Капустинці, Райківщина, Супоївка,  Богданівка, Черняхівка,  Фарбоване та місто Яготин.

Під час візиту було встановлено, що, не всі батьки підтримують належні санітарно-гігієнічні умови проживання, а в окремих сім’ях елементарного прибирання.

При відвідуванні сімей з’ясовано, що основними проблемами батьків є: зловживання спиртними напоями, безробіття, низький рівень виховного потенціалу батьків, неналежне виконання батьківських обов’язків та догляд за дітьми, проблеми спілкування батьків та дітей.

За результатами проведеної роботи складено акти обстежень умов проживання сімей, з батьками проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, шкідливості вживання алкогольних напоїв. Також надано термін для виправлення санітарно-гігієнічних умов проживання. 

Батьків попереджено про адміністративну відповідальність передбачену стосовно невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей.

Та запрошено 5 сімей за результатами об’їздів на комісію з захисту прав дитини.

Яготинський  районний  ЦСССДМ« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування