Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Дата: 21.02.2019 17:31

Сьогодні, 21 лютого, під керівництвом голови Яготинської райдержадміністрації В.С.Шмигановського за участю голови Яготинської районної ради П.В.Гайдая, міського голови Н.М.Дзюби та членів колегії відбулося засідання колегії райдержадміністрації. На порядку денному розглянули ряд важливих питань, а саме:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету  за  2018 рік;

2. Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Яготинського району за 2018 рік;

3. Про схвалення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Яготинського району на 2019 рік;

4. Про роботу виконавчих комітетів Годунівської та Лемешівської сільських рад щодо виконання ними делегованих повноважень .

Розглядаючи кожне питання, голова районної державної адміністрації В.С.Шмигановський та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

Підсумовуючи розглянуті питання, голова райдержадміністрації висловив побажання покращити роботу і взаємодію між установами, організаціями району, сільськими радами, адже спільна робота має бути спрямована на єдину мету – підвищення соціально-економічного розвитку району та рівня життя його жителів. З усіх розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.