Вітання голови райдержадміністрації В.С.Шмигановського з Міжнародним днем сім’ї!

Дата: 15.05.2019 09:15

Шановні жителі Яготинського району! Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем сім’ї!

Сім’я – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Саме сім'я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій Державі.

Сімейні цінності завжди вирізняли нашу націю поміж усього цивілізованого світу. Велика дружня родина, повага до старшого покоління, збереження сімейних реліквій та цінностей – все це й сьогодні стоїть на сторожі затишку наших домівок, підкреслюючи притаманні національні риси – життєрадісність, гостинність, добропорядність.

Сім’я, як основний елемент суспільства, була й залишається носієм людської моральності, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності й розвитку держави та благополуччя кожного українця.

Щиро бажаю кожній родині щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, миру, злагоди та любові. Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними. Нехай для кожного з Вас родина буде самою надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.

З повагою,

Голова Яготинської районної

державної адміністрації                                                                                            В.ШМИГАНОВСЬКИЙ