Чемпіонат Яготинського району з футболу Вища ліга

Після значної перерви поновлюються заключні матчі чемпіонату Яготинського району з футболу у вищій лізі. Нагадаємо залишилися лише три. а ле кожен з них для команд, що беруть участь в цих матчах на "вагу золота".

Адже за певних результатів три команди з чотирьох мають можливість стати чемпіонами, і саме ця ситуація впливала на відновлення протистоянь. Кожен намагався відшукати кращу вигоду саме для власних інтересів й тому не було єдності й рішення не можливо було прийняти. І ось нарешті, певних компромісів досягнуто і матчі продовжуються. На нас,вболівальників, очікує стравжнє футбольне видовище. Й розпочнеться воно в суботу 10 листопада на стадіоні "Колос" о 12-00 матч "Автолідер" - "Рятівник".