Підсумки Ювілейного Х-го шкільного конкурсу інструментальної музики «Юний віртуоз»

Дата: 06.03.2019 09:02

Фото без описуУчасть у різноманітних мистецьких конкурсах та фестивалях є невід’ємною частиною життя учнів Яготинської дитячої школи мистецтв. Та наша школа має і свій традиційний шкільний конкурс інструментальної музики «Юний віртуоз».

2 березня 2019 року в залі школи відбувся ювілейний десятий конкурс для учнів музичного відділу. Це своєрідний іспит на рівень майстерності та професійності як для учнів, так і викладачів. Дітям важливо відчути, що їх зусилля, наполеглива праця оцінені не тільки батьками, викладачами, а й незалежним журі конкурсу. Умовою конкурсної програми було виконання двох різнохарактерних творів, а тому, звучала музика різних епох, стилів, класична та народна музика.

Вже не вперше у заході брали участь учні 1-го класу, які приємно порадували батьків та викладачів хорошою грою на різних видах інструментів. Для багатьох першокласників цей виступ був дебютом та вони достойно трималися на сцені. Через велику кількість учасників, а їх було 55, конкурс проходив у три етапи. І частина – це звичайно ж, виступи першокласників. Після чого всі учасники отримали грамоти за перемогу та участь. А переможцями серед молодшої категорії конкурсантів стали: Анастасія Седракян, Владислава Ткаленко (клас вик. З. П. Гудкової, концертмейстер В.О. Озеракіна); Богдан Солодкий (клас вик. О.В. Опанасенко); Ніка Романій, Тетяна Грудзевич (клас вик. І.Б. Самоп’ят).

Продовжили ІІ та ІІІ тур конкурсної програми учні 2-8 класів.

На протязі 5-ти годин конкурсанти змагалися у майстерності виконання

творів на різних видах інструментів. А так як конкурс обов`язково визначає

переможців, то переможцями серед різних номінацій та вікових категорій

стали:

Гран –Прі – Денис Романій (фортепіано), клас вик. І.Б. Самоп’ят.

І місце - Ілля Грудзевич (синтезатор), Поліна Ігнатенко (фортепіано), клас

викл. І.Б. Самоп’ят; Єва Супрун (бандура), Артем Сидоренко

(гітара) клас викл. О.В.  Опанасенко; Анатолій Колесник (скрипка),

клас викл. З.П. Гудкової, концертмейстер В.О. Озеракіна.

ІІ місце – Владислав Лабунець (синтезатор), Софія Новак (акордеон),

Анастасія Новак (фортепіано), клас викл. О.С. Красної; Наталія

Красна, Ярослав Бойко, Анна Романова (скрипка) клас викл. С.С.

Гладишевої, концертмейстер А.М. Романова; Даніїл Луговик,

Назар Лях, Дмитро Грубрин, Максим Зуєнко,  (гітара), клас викл.

О.В. Опанасенко; Олександр  Хорольський (синтезатор), клас викл.

І.Б. Самоп’ят.

ІІІ місце – Олексій Троцюк, Роман Кравченко (гітара) Софія Лях (бандура),

клас викл. О.В. Опанасенко; Дарина Кулик, Станіслав Сахно

(фортепіано), клас викл. В.О. Озеракіної; Олександр Новак

(синтезатор), клас викл. О.С. Красної; Євгенія Демиденко

(фортепіано), клас викл. І.Б. Самоп’ят; Анастасія Онищенко

(скрипка), клас викл. З.П. Гудкової, концертмейстер В.О.

Озеракіна.

Всі переможці конкурсу були нагороджені грамотами за призові місця. Конкурс відбувся  на хорошому рівні в сприятливій  атмосфері.

Ми щиро вітаємо та бажаємо успіхів нашим учням у наступних виступах, на яких вони знову  покажуть роботу школи в області та інших містах України.

Алла  Романова