Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2018 20:56

Фото без опису7 грудня,  у районному будинку культури  відбувся урочистий захід, присвячений Дню місцевого самоврядування. Захід зібрав представників органів місцевого самоврядування району - депутатів місцевих рад усіх рівнів, сільських голів, ветеранів органів місцевого самоврядування, керівників підприємств,установ та організацій.

З вітальною промовою до присутніх від імені голови Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановського, звернулась перший заступник голови адміністрації Т.П.Сухенко. У своєму виступі Тетяна Петрівна зазначила, що сьогодні, в непростий час реформи місцевого самоврядування, місцеві ради покликані виконувати волю громад та спільно відстоювати їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі та щиро подякувала тим, хто самовіддано працює на благо територіальної громади, відстоює її інтереси, і тим, хто сумлінно виконує обов’язки та обіцянки перед людьми, а також побажала депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, ветеранам галузі міцного здоров’я, щастя, нових професійних здобутків, оптимізму, наснаги та родинного затишку у кожній родині.

Традицією стало в цей святковий день нагороджувати кращих працівників органів місцевого самоврядування Почесними грамотами райдержадміністрації.

Почесною грамотою голови Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановського відзначено:

Івахна Олександра Вікторовича – Двірківщинського сільського голову;

Цаплія Олега Миколайовича – Жоравського сільського голову;

Бондаренка Віктора Васильовича – Засупоївського сільського голову;

Близнюка  Валерія Миколайовича - Панфильського сільського голову;

Скорозвон Світлану Миколаївну – виконувача обов’язків сільського голови Ничипорівської сільської ради;

Чернякову Катерину Петрівну - виконувача обов’язків сільського голови Черняхівської сільської ради;

Галаса Сергія Васильовича- депутата Яготинської міської ради.

Урочистість продовжилася святковою концертною програмою, яку подарували присутнім Павло Дворський разом із синами В’ячеславом та Павлом.