Яготинська Районна Державна Адміністрація
Яготинський район, Київська область

Формування предметної компетентності на уроках художньо-естетичного циклу

Переглядів: 115

16 жовтня 2018 року методистом районного методичного кабінету Мрачик Н.А. було проведено семінар-практикум для вчителів музичного та  образотворчого мистецтва, інтегрованого курсу «Мистецтво»

 

з теми «Формування предметної компетентності на уроках художньо-естетичного циклу». Захід було проведено на базі Богданівського НВК «ЗОШ I-III ст. -ДНЗ (ясла-садок).

В ході роботи семінару розглянуті питання:

  1. Про формування ключових компетентностей нової української школи в оновленому змісті загальної мистецької освіти.
  2. Про нормативне забезпечення викладання предметів освітньої галузі «Мистецтво» у 2018/2019 н.р. Методист РМК Мрачик Н. А. 
  3. Формування предметної мистецької компетентності на уроках  музики. Вчитель музичного мистецтва Сотниківського НВК Сахнюк В.М.
  4. Нестандартні форми і методи навчання на уроках образотворчого мистецтва.(Презентація. Вправи). Вчитель образотворчого мистецтва Двірківщинського НВК  Калінкіна Я.О.

Учасники семінару-практикуму відвідали:

Урок  музики в 5 класі.

 Тема: «Мова музики». Вчитель музики  Богданівського НВК Шеремет М.В.

Урок образотворчого мистецтва у 6 класі.

Тема: «Гармонія кольору, слова і музики». Вчитель образотворчого мистецтва  Богданівського НВК Пониванчук С.Ф.

По закінченню заходу  учасники обговорили уроки та прийняли методичні рекомендації щодо інноваційної активності з питань впровадження інноваційних технологій та формуванню предметних компетентностей на уроках художньо-естетичного циклу.« повернутися до списку новин