Відбулось засідання молодіжної громадської ради при Яготинській районній державній адміністрації

Дата: 23.05.2019 08:53

22 травня 2019 року відділом освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації проведено планове засідання молодіжної громадської ради при Яготинській районній державній адміністрації.

В роботі заходу прийняли  участь 13 лідерів учнівського та студентського самоврядування Яготинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Яготинського НВК «СШ-ЗОШ I-III ст. № 2», Яготинського НВК «СШ-ЗОШ I-III ст. № 3»,   КВНЗ КОР  «Чорнобильський медичний коледж» та Яготинського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом (ЯІ МАУП) та активні представники молоді міста.

В ході роботи молодіжної громадської ради були розглянуті наступні питання:

1. Про зміну складу та вибір голови і заступників молодіжної громадської ради при Яготинській районній державній адміністрації;

2. Звіт (за результатами участі в ініціативній групі Київської обласної молодіжної ради)  делегатів молодіжної громадської ради при Яготинській районній державній адміністрації, що ввійшли до складу Київської обласної молодіжної ради (Богомаз Я.М., Кіріченко М.М);

3. Про підготовку до Дня захисту дітей у м.Яготин;

4. Про участь у благоустрої міста на літній період (звіт учнівського самоврядування Яготинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 щодо участі в проекті «Відкривай Україну»);

5. Обговорення реалізації молодіжної політики та здійснення молодіжної роботи на рівні району у  червні 2019 року.

За результатами відкритого голосування, головою молодіжної громадської ради при Яготинській районній державній адміністрації було обрано Богомаз Яну Миколаївну.

Визначена під час засідання ініціативна група з підготовки організаційних  питань розробила план дій щодо участі учнівської та студентської молоді у проведені районного заходу до Дня захисту дітей, який відбудеться 31 травня 2019 року в м.Яготин.