Вогнеборці оглянули протипожежний стан приміщень церков

Дата: 27.04.2019 08:48

Фото без описуЩоб святкування Великодня пройшло безпечно та без лиха, 26  квітня рятувальники Яготинського районного сектору здійснили огляд культових споруд району стосовно дотримання норм пожежної безпеки.

Вогнеборці оглянули протипожежний стан приміщень церков. Під час розмов з настоятелями храмів рятувальники проінформували представників духовенства про основні заходи пожежної безпеки під час служб у церквах і храмах на період підготовки та проведення пасхальних святкових заходів. Крім того, священнослужителям нагадали про необхідність утримання в справному стані електромереж, належний стан шляхів евакуації; наголосили на суворому дотриманні правил пожежної безпеки, особливо при використанні відкритого вогню під час богослужінь.

На згадку про розмову рятувальники вручили священнослужителям листівки із переліком заходів пожежної безпеки під час святкування Великодня.