Українське економічне диво має стартувати саме з регіонів (Відео)

Дата: 25.02.2019 14:46
Кількість переглядів: 493

Президент розповів про те, якими мають бути результати децентралізації вже в найближчі кілька років.

Активізувати на українській мапі точки економічного зростання – найперша мета реформи децентралізації. Для цього по всій країні розпочинають роботу ради регіонального розвитку – широкі робочі групи, до яких входять чиновники найвищих рівнів та представники громадського сектору. У першій з них – на Львівщині – взяв участь Президент.

Петро Порошенко, Президент України :

-Стратегічна мета децентралізації – активізувати на мапі країни нові точки зростання. Я ще раз наголошую, що це не мають бути лише міста-мільйонники. Довести їх до стану економічного вибуху, розкріпачити ініціативних людей, спрямувати синергію об’єднаних громад на стратегічний розвиток. І таким чином рухати країну вперед.

Кожен регіон має вже зараз напрацювати стратегічний план розвитку на найближчі 3-5 років, який буде спиратися на економічну стратегію, підкреслив Президент. Розвиватимуть в першу чергу – агропромисловий комплекс, машинобудування, логістику, IT-сектор і туризм. Саме ці напрямки, на переконання Петра Порошенка, допоможуть залучити мільярдні інвестиції і створити сотні тисяч нових робочих місць.

Петро Порошенко, Президент України :

-В України зараз 2 вороги. Це є Російська Федерація – країна-агресор, і ми маємо принести нехай холодний, але мир, щоби війська агресора, їх озброєння були прибрані з України. Другий ворог – це бідність. І для мене принципово важливо, щоби економічне зростання, про яке я говорю, було точно відображено в кишені пенсіонера з Жовкви чи шахтаря з Червонограда.

Наприклад, Львівщина – одна з найпотужніших областей України не лише в туризмі, а й у галузі IT, розказав Президент. Так, одна з канадських компаній торік розпочала будівництво Інноваційного парку, що забезпечить роботою понад десять тисяч спеціалістів. Весь же сектор вже нині дає Україні понад чотири відсотки ВВП. Саме тому Президент пообіцяв – особисто контролюватиме, щоб айтішники в Україні почували себе захищеними і не підтримуватиме ініціативи Мінсоцполітики обмежити діяльність ФОПів.

Петро Порошенко, Президент України :

-Уряд це рішення не приймав, Президент його не бачив. В моїх планах активно взяти участь в обговоренні цього для того, щоби ITсектор як наш пріоритет почував себе захищеним. Це є моє президентське слово.

Протягом наступних кількох місяців Президент відвідає й інші області України аби разом з громадами і чиновниками накреслити найближчу перспективу розвитку регіонів, а відтак – і країни в цілому.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування