Відбулася наради з соціальними праціниками м.Яготин

Дата: 06.02.2019 08:42

Фото без опису5 лютого 2019 року керівник Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) В.І.Шмигановська провела нараду з соціальними робітниками м. Яготина. В нараді взяли участь бухгалтер територіального центру Мороз В.В. та завідувача сектору обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту адміністрації  Бакум С.М, соціальні працівники. В рамках наради були розглянуті питання, що стосувалися:

• про порядок надання особам з інвалідністю реабілітаційних послуг;
  • про порядок  обліку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю;
  • про порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни, інвалідів;
  • про порядок отримання компенсації.