Інформація про виконану роботу управлінням соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації за грудень 2018 року

Дата: 09.01.2019 08:41
Кількість переглядів: 472

Фото без описуПротягом грудня працівниками  управління дотримано вимоги Єдиної технології  прийому громадян, які звертались за призначенням всіх видів допомог.  Кількість звернень за призначенням субсидії –  936,  державної соціальної допомоги  - 98,  допомоги  внутрішньо переміщеним особам – 18.

Проведено через Держказначейство платежі для виплати допомог та компенсацій по Чорнобильських програмах   за грудень на суму 543140,95  грн. , з них: виплата додаткової відпустки – 279682,00  грн., щомісячна грошова допомога на продукти харчування – 253003,95 грн., щорічна компенсація на оздоровлення – 10075,00 грн. , виплата грошової компенсації на потерпілих дітей, які не харчуються в їдальнях навчальних закладів – 380,00 грн., оплата санаторно-курортного лікування громадян віднесених до категорії І та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою – 13644,00 грн.   Заборгованість – 269779,05  грн.  Прийнято документи від  11 організацій на відшкодування компенсацій за відпустку.

Сформовані відомості для виплати всіх видів соціальних допомог за  грудень 2018 року на суму 3622,8 тис. грн. Вище згадана сума перераховувалась на поштові відділення зв’язку та банківські рахунки одержувачів допомог в повному обсязі та вчасно. Профінансовано субвенції на пільги в сумі 1651,7  тис. грн.  і субсидії на суму 9487,7 тис.  грн., тверде паливо  - 26,1 тис.грн. 

Передано до Пенсійного фонду звіт про зарахування внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування за деякі  категорії застрахованих осіб та заявки на виплату допомог особам , які не мають права на пенсію та по догляду за інвалідом чи за пристарілим, який досяг 80-річного віку.

Видано 4  направлення  на виготовлення протезно-ортопедичних виробів  та  14 технічних  засобів   реабілітації. Виплачено матеріальну допомогу 25 особам  на суму 17410,50  грн. Видано -  путівка  ветерану  війни.

Видано  23 довідки про пільги ліквідаторам аварії на ЧАЕС, 5  посвідчень потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС, 10 – “дитина війни ”,  5 – учасник війни, учасник бойових дій – 21,  42  довідки  членам багатодітної сім»ї  та 46 довідок  про перебування пільговиків у базі ЄДАРП,  3 – посвідчення інваліда дитинства,  48  довідок  про перебування на обліку в управлінні, повідомлень -  3913. Зроблено запитів – 23.

Зроблено 7 запитів    в установи та організації для підтвердження достовірності наданої заявниками інформації на 7 осіб.  Проведено – 2 спільних  засідання районної  комісії з питань державної соціальної допомоги /житлової субсидії/ малозабезпеченим сім»ям та робочої групи для перевірки фактичного місця проживання – перебування  ВПО,  на яких  розглянуто    1250  справ на субсидію та ДСД. Складено 2 акти  обстеження сімей ВПО, 273 акти  обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей.  Перевірено 10 особових  справ.

Проводились щотижневі та щомісячний моніторинги з виплати заробітної плати на підприємствах та в організаціях району. Інформація оперативно передавалась до департаменту соціального захисту населення Київської ОДА.  На виконання вимоги прокуратури Яготинського району від 22.03.2012 № 721 щоп»ятниці надавалась інформація про суб’єкти господарювання, які мають заборгованість із виплати заробітної плати.

Опрацьовано та зареєстровано 2 колективних  договорів –  Управління фінансів Яготинської районної державної адміністрації та ТДВ «Яготинське хлібоприймальне підприємство», а також зміни до колективного договору ТОВ «Дженерал Транс «Альянс Логістик», 

Відділом з питань праці та соціально-трудових відносин надано консультацій та роз’яснень на особистому прийомі та в телефонному режимі – 18 особам.

Взято на облік у базі ЄДАРП 15 осіб.

Знято з обліку пільговиків у базі ЄДАРП  57осіб, які  померли  у  грудні   2018 року ,   виїхали за межі району  або втратили пільги. В базі ЄДАРП перебувають 9575 осіб   пільгових категорій, в т.ч. 4 –  сім’я загиблих учасників  бойових дій в зоні АТО, учасники бойових дій в зоні АТО – 273  особи.      

Призначено 178 державних соціальних  допомог, 38 субсидій  на ЖКП, автоматичних  перерахунків – 0, на тверде паливо - 2.  У грудні   отримували субсидію – 10778 сімей,  державну соціальну допомогу переселенцям – 25 /первинна – 1, повторна – 24/. Всього на обліку – 18536.

Всю інформацію щодо судових рішень по виплатах допомоги до 5 травня, допомоги постраждалим від аварії на ЧАЕС, допомоги  по догляду за дитиною до 3-х років  відправлено в департамент соціального захисту населення Київської ОДА  своєчасно та в повному обсязі.

  Станом на 1 грудня  2018 року в  управлінні  перебувають  на обліку 434  вимушених   переселенців із Сходу та Криму.

  Аналітично-інформаційні матеріали про роботу управління до райдержадміністрації та департаменту соціального захисту населення  подавались своєчасно.

Працівники управління у грудні вивчили Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2018 рік»,  розпорядження КМУ від 3 жовтня 2018 № 717-р «Деякі питання опалювального сезону на 2018/2019 рік».

  Здійснювався контроль за виконанням вимог законодавства під час призначення та виплати органами Пенсійного фонду:

перевірено правильність призначення 25новопризначених пенсій;

проведено перевірку 32  перерахунків  пенсій;

проведено перевірку правильності виплати допомог на поховання, виплати недоотриманої пенсії в зв’язку зі смертю пенсіонера – 38 справ; всього перевірено 95 особових рахунків.

Працівниками управління проводилась роз’яснювальна робота з представниками підприємств, установ та організацій щодо специфіки роботи з постраждалими від аварії на ЧАЕС, по змінах в пенсійному законодавстві, по дотриманню законодавства про працю.

Працівниками територіального центру проведено роботу по поновленню договорів на соціальне обслуговування ( надання соціальних послуг) з громадянами , які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома.

У відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру перебуває на обслуговуванні 536  непрацездатних  осіб,  з них  105 осіб з інвалідністю, 127  –  ветерани  війни.

В будинку “Доглянута старість” (.Капустинці) проживає 22 непрацездатних громадян , у відділенні с.Черняхівка - 21 особа, разом проживаючих 43 особи. З них 11 – ветерани війни та праці, 13 – особи з інвалідністю  загального  захворювання та по зору, 1- ліквідатор Чорнобильської аварії, 1- переселенець із м.Донецьк.

В перукарні терцентру надано послуги для 340 громадян, з них безкоштовно для 38 осіб з інвалідністю та одиноких, в домашніх умовах – 8  малорухомим  громадян. 

У швейній майстерні надано послуги для 96  громадян, в т.ч. для 11 осіб  безкоштовно.

В майстерні з ремонту взуття надано послуги  88 особам, безкоштовно для 6 осіб  з  інвалідністю.

В медичному кабінеті надано послуги для  589  осіб. Продано ліків на 23,6 тис.грн. 

В соціальному магазині продано товарів на суму 13,5  тис.грн.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування