ПАВЛО ПЕТРЕНКО: У 2018 РОЦІ ПОНАД 160 ТИСЯЧ НЕМОВЛЯТ ОТРИМАЛИ ПЕРШІ ДОКУМЕНТИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО В ПОЛОГОВИХ

Дата: 24.01.2019 08:15

Фото без описуПавло Петренко: «Минулого року ми продовжили реалізацію наших нових зручних сервісів. Найпопулярнішою, як і роком раніше, стала послуга з видачі перших документів малюкам безпосередньо у пологових будинках. 162 тисячі батьків новонароджених у 2018 році отримали свідоцтво про народження малюка пряму в мед закладах без черг, без зайвої бюрократії й біганини по кабінетах».
За словами Міністра, з моменту запуску послуги у 2016 році свідоцтва в пологових отримали понад 410 тисяч найменших українців. Нині сервіс доступний у 468 медичних закладах по всій території України.
#ЗвітМЮ2018

За довідками звертатись: