НА ТЕРИТОРІЇ ЯГОТИНСЬКОГО РАЙОНУ ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ СТАБІЛЬНИЙ РУХ ТРАНСПОРТУ

Дата: 12.12.2018 08:10

Фото без описуЗа інформацією сектору з питань цивільного захисту та інфраструктури  адміністрації станом на ранок 12 грудня 2018 року на автошляхах Яготинського  району працює 2 одиниці техніки ДРП 4 філії «Київське ДЕУ». Стан забезпеченості підприємства станом на 11.12.2018 становив ПСС – 200т, ДП – 500 л, А-92 – 300л.

Також працює 6 одиниць техніки ТОВ «Магістраль» на балансі підприємства перебуває ПСС – 2200 т, ДП – 2000 л, А-92 – 1000 л.

Розчистку комунальних доріг м.Яготин забезпечує КП Яготинської міської ради «Комунальник» на разі працює 9 одиниць техніки, стан забезпеченості становить ПСС – 670 т, паливно-мастильні матеріали закуповуються по необхідності.

Розчистку комунальних доріг населених пунктів Яготинського району відповідно до укладених договорів забезпечують сільськогосподарські підприємства на відповідній території, всього задіяно близько 25 од. техніки.

Ситуація на дорогах Яготинськог району контрольована. «Роботи з очищення доріг від снігу виконуються в постійному режимі. Забезпечено стабільний рух транспорту. Наразі всі дороги в проїзному стані», – повідомив голова райдержадміністрації В.С.Шмигановський.

Враховуючи погіршення погоди, закликаємо всіх учасників дорожнього руху бути уважними та обережними!