Інспекторський склад Яготинського РС ГУ ДСНС України в Київській області провів планову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту ТОВ «РОЗПОДІЛЬЧИЙ ЦЕНТР «ПЛЮС»

Дата: 23.11.2018 08:04

Фото без описуВ період з 20 по 21 листопада інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено планову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту ТОВ «РОЗПОДІЛЬЧИЙ ЦЕНТР «ПЛЮС».

В ході перевірки проведено перевірку електрогосподарства, первинних засобів пожежогасіння, автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення, димовидалення та евакуації людей, протипожежне  зовнішнє та внутрішнє водопостачання, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, засобів індивідуального захисту та документації, яка регламентує безпечну діяльність логістичного центру. Під час обстежень проведено  інструктажі та бесіди на протипожежну тематику.