Шкільний конкурс «Класична нота»

Дата: 21.12.2018 08:02
Кількість переглядів: 546

14 грудня 2018 року в актовій залі Яготинскьої дитячої школи мистецтв відбувся конкурс «Класична нота», учасниками якого, були учні відділу народних та струнно-щипкових інструментів.  Він проводиться вже не вперше і став доброю традицією для учнів цього відділу.

Метою таких шкільних конкурсів є заохочення учнів школи до творчої діяльнолсті, до вираження своєї індивідуальності та ставлення до навчання.

Умовами конкурсу є виконання одного твору на вибір учня. Та на початку конкурсного прослуховування глядачам було представлене і колективне музикування, а саме: дует братика та сестрички Лях Назара (гітара) та Софії (бандура), дует гітаристів у складі Артема Сидоренка та Олексія Дубаса, а також ансамблю гітаристів, керівником  є О.В. Опанасенко.

Результати конкурсу слідуючі:

І місце – Артем Сидоренко, клас викл. О.В. Опанасенко.

ІІ місце – Софія Міщенко, Джулія Бовкун, Назар Лях, Олексій Дубас, Дмитро Грубрин, Софія Каплій (гітара), Єва Супрун, Софія Лях (бандура), клас викл. О.В. Опанасенко; Софія Новак (акордеон), клас викл. О.С. Красної.

ІІІ місце – Святослав Шпак (баян), клас викл. В.В. Єрмоленка; Роман Кравченко, Денис Цисаренко, Захар Федина, Максим Зуєнко (гітара), клас викл. О.В. Опанасенко.

Крім дипломів конкурсанти отримали ще й солодкі подарунки.

Бажаємо успіху всім учням, які своєю працею на уроках  бажають досягти майстерності гри на своїх улюблених інструментах, та  нових перемог.

 

                                                                                          Алла Романова« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування