ЗМІНИ В ПРОГРАМАХ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ

Постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2018 № 911 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 106.
Порядок доповнено новими напрямами підтримки:

надання бюджетної субсидії для членів фермерських господарств у 2018 році та підтримки новостворених фермерських господарств на 1 га.

Крім того, розширено види напрямів діяльності сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, які можуть скористатися державною підтримкою, та вдосконалено функції регіональних комісій з надання фінансової підтримки таким кооперативам.

Також змінами уточнено процедуру, періодичність отримання фінансової підтримки через уповноважені банки.