Яготинська Районна Державна Адміністрація
Яготинський район, Київська область

Структурні підрозділи РДА

Список працівників Яготинської районної державної адміністрації

Відділ містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства адміністрації

 

Начальник відділу

1

Колозіна Галина Олексіївна

 

Головний спеціаліст

1

Пелехань Наталія Михайлівна

 

Спеціаліст

1

Вакансія

 

Разом

3

 

Відділ культури, туризму, національностей та релігії адміністрації

 

Завідувач сектору

1

Красна Ольга Сергіївна

 

Головний спеціаліст

1

Орел Анастасія Олександрівна

 

Спеціаліст

1

Вакансія

 

Разом

3

 

Служба у справах дітей та сім'ї адміністрації

 

Начальник служби

1

Балим Марина Вікторівна

 

Головний спеціаліст

1

Шульга Наталія Сергіївна

 

Головний спеціаліст

1

Гейко Людмила Петрівна

 

Головний спеціаліст

1

Лавріненко Вікторія Віталіївна

 

Разом

4

 

Відділ освіти, молоді та спорту адміністрації

 

Начальник відділу

1

Вакансія

 

Заступник начальника відділу

1

Шевченко Сергій Іванович

 

Головний спеціаліст

1

Климась Ольга Василівна

 

Головний спеціаліст

1

Крамар Інна Анатоліївна

 

Діловод

1

Пелехань Валентина Євгенівна

 

Разом

5

 

Центр надання адміністративних послуг адміністрації

 

Керівник центру

1

Близнюк Ірина Володимирівна

 

Адміністратор 

1

Рубан Юлія Станіславівна

 

Державний реєстратор

1

Козинець Сергій Сергійович

 

Разом

3

 

Сектор з питань цивільного захисту та інфраструктури адміністрації

 

Завідувач сектору

1

Головченко

Олександр Володимирович

 

Головний спеціаліст

1

Охріменко Тетяна Володимирівна

 

Разом

2

 

Архівний сектор адміністрації

 

Завідувач сектору

1

Кисіль Оксана Василівна

 

Провідний спеціаліст

1

Марченко Світлана Іванівна

 

Разом

2

 

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції

 

Завідувач сектору

1

Гелевера Вікторія Валеріївна

 

Провідний  спеціаліст

1

Вакансія

 

Разом

2

 

 

Управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі та інвестицій адміністрації

 

Назва структурного підрозділу та посад

Штатні посади

(к-ть)

Прізвище,ім'я,по батькові

1

Начальник управління

1

Вакансія

2

Головний спеціаліст – головний бухгалтер

1

Косяченко Людмила Григорівна

 

Разом

2

 

 

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

3

Начальник відділу – заступник начальника

1

Вакансія

4

Головний спеціаліст

1

Мостовий Сергій Віталійович

5

Головний спеціаліст

1

Вакансія

6

Провідний спеціаліст

1

Дорошенко Тетяна Василівна

 

Разом

4

 

Відділ агропромислового розвитку

7

Начальник відділу

1

Іваніщенко Петро Андрійович

8

Головний спеціаліст

1

Новік Володимир Олександрович

9

Спеціаліст

1

Близнюк Богдан Петрович

 

Усього по структурному підрозділу

9

 

 

Усього по структурному підрозділу вакансій

3

 

                               Управління фінансів адміністрації 

 

Назва структурного підрозділу та посад

Штатні посади

(к-ть)

Прізвище, ім'я, по батькові

1

Начальник управління

1

Барсук Ольга Іванівна

 

Разом

1

 

 

Бюджетний відділ

2

Заступник начальника управління – начальник відділу

1

Вакансія

3

Головний спеціаліст

1

Шекера Тамара Петрівна

4

Головний спеціаліст

1

Бондар Тетяна Василівна

5

Оператор комп’ютерного набору І категорії

1

Кривошея Наталія Георгіївна

 

Разом

4

 

Відділ доходу

6

Начальник відділу

1

Бенюх Валентина Петрівна

7

Спеціаліст

1

Шахрай Олена Володимирівна

8

Спеціаліст

1

Винарська Тетяна Володимирівна

 

Разом

3

 

Відділ бухгалтерського обліку та господарського забезпечення

9

Начальник відділу – головний бухгалтер

1

Недиба Алла Анатоліївна

10

Головний спеціаліст

1

Ярмоленко Віта Олександрівна

11

Прибиральник службових приміщень

1

Тимошенко Валентина Григорівна

 

Разом

3

 

 

Усього по структурному підрозділу

11

 

 

Усього по структурному підрозділу вакансій

1

 

Управління соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації

№ з/п

Назва структурного підрозділу та посад

Штатні посади

(к-сть)

Прізвище, ім’я, по батькові

Адмінперсонал

1.

Начальник управління

1

Величко Галина Віталіївна

2.

Заступник начальника управління

1

Коверник

Наталія Владиславівна

3.

Головний спеціаліст з кадрово-правової роботи

1

Гордієнко Ольга Миколаївна

4.

Головний спеціаліст з програмного забезпечення та автоматизованої обробки інформації

1

Гордієнко Микола Олександрович

5.

Головний державний соціальний інспектор

1

Кліменкова Анна Вікторівна

6.

Державний соціальний інспектор

1

Семеняка Андрій Анатолійович

7.

Секретар керівника

1

Куропятник Людмила Василівна

Разом

7

 

Відділ бухгалтерського обліку та виплат

1.

Начальник відділу – головний бухгалтер

1

Меркотун Тетяна Миколаївна

2.

Головний спеціаліст – бухгалтер

1

Ганжа Юлія Анатоліївна

3.

Головний спеціаліст

1

Жупина Олена Григорівна

4.

Головний спеціаліст

1

Завертайло Юлія Володимирівна

5.

Головний спеціаліст

1

Борщик Людмила Володимирівна

6.

Головний спеціаліст

1

Усик Леся Миколаївна

Разом

6

 

Відділ з питань праці та соціально-трудових відносин

1.

Начальник відділу

1

Кабанець Ірина Петрівна

2.

Головний спеціаліст

1

Миколаєнко Лідія Валентинівна

3.

Головний спеціаліст

1

Олефіренко Лідія Григорівна

Разом

3

 

Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення

1.

Начальник відділу

1

Вакансія

2.

Головний спеціаліст

1

Редька Ольга Сергіївна

3.

Головний спеціаліст

1

Шелих Олена Іванівна

4.

Провідний спеціаліст

1

Сідько Юлія Миколаївна

5.

Спеціаліст

1

Власенко Оксана Володимирівна

Разом

5

 

Сектор обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці

1.

Завідувач сектору

1

Бакум Світлана Михайлівна

2.

Головний спеціаліст

1

Хижняк Тетяна Олександрівна

Разом

2

 

Відділ прийому громадян

1.

Начальник відділу

1

Омельчук Тетяна Володимирівна

2.

Головний спеціаліст

1

Бондар Юрій Валерійович

3.

Головний спеціаліст

1

Жукова Людмила Дмитрівна

4.

Головний спеціаліст

1

Ладейщикова Ірина Олексіївна

Разом

4

 

Відділ прийняття рішень, призначень виплат та компенсацій

1.

Начальник відділу

1

Шкуркіна Данута Іллівна

2.

Головний спеціаліст

1

Бондаренко Юлія Миколаївна

3.

Головний спеціаліст

1

Іваніщенко Алла Олександрівна

4.

Провідний спеціаліст

1

Литвиненко Юлія Григорівна

Разом

4

 

Сектор з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

1.

Завідувач сектору

1

Пушенко Надія Миколаївна

2.

Головний спеціаліст

1

Федина Оксана Миколаївна

Разом

2

 

Технічний персонал

1.

Водій

1

Булан Микола Олександрович

2.

Прибиральниця

1

Сухомлин Ольга Володимирівна

Разом

2

 

Усього по структурному підрозділу

35

 

Усього по структурному підрозділу вакансій

1