Спостережна комісія

ПЛАН ПРО РОБОТИ СПОСТЕРЕЖГЛЇ КОМІМІІЇ ПРИ ЯГОТИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ( ст.1,ст.2, ст.3)

Шановні громадяни, важливим аспектом в поверненні до нормального життя людей, які відбули покарання за вчинені злочини, є участь суспільства в їх соціальній адаптації.

Доводимо до Вашого відома, що на території Яготинського району функціонує спостережна комісія при Яготинській районній державній адміністрації.

Одними із завдань спостережної комісії є:

- забезпечення громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів осіб, звільнених від відбування покарання;

- організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання;

- надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

До складу спостережної комісії входять громадські організації такі як, Яготинська районна організація товариства Червоного Хреста України, Яготинська районна організація Української спілки ветеранів Афганістану, Яготинська районна рада ветеранів війни, праці та військової служби, та Яготинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації, Яготинський відділ обслуговування громадян Переяслав-Хмельницького ОУПФУ Київської області, Комунальне некомерційне підприємство «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради, Яготинська міська рада, відділ надання соціальних послуг Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості, провідний спеціаліст з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату адміністрації.

Відбулося чергове засідання спостережної комісії

При райдержадміністрації діє спостережна комісія, основним завданням якої є організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання, надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

На порядок денний чергового засідання комісії, що відбулося 11.12.2019, було винесено питання щодо зняття з обліку спостережної комісії звільненого умовно-достроково з місць позбавлення волі громадянина К. по закінченню строку покарання.

В рамках роботи комісії акцентувалася увага на належній соціальній адаптації раніше засуджених осіб та унеможливлення їх повторного втягнення в злочинну діяльність. 

Секретар комісії Л.Блощинська –Котьонок  зауважила про необхідність і в подальшому проводити щомісячну звірку осіб, які умовно-достроково звільнені за поданнями установ виконання покарань; забезпечення неухильного виконання всіх пунктів плану роботи спостережної комісії на 2019 рік та постійного висвітлення роботи комісії у засобах масової інформації району та офіційного веб-сайту райдержадміністрації. 

 

Відбулося чергове засідання спостережної комісії

14 серпня 2019 року в адмінбудівлі Яготинської райдержадміністрації відбулося засідання спостереженої комісії при райдержадміністрації під керівництвом виконувача обов’язків керівника апарату адміністрації Т.О.Орел.

В рамках роботи комісії присутні розглянули питання, що стосувалися здійснення наглядових та соціально-виховних заходів щодо засуджених, щодо інформування сільських голів району про осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які прибули на постійне місце проживання на територію сільської ради, для подальшого здійснення заходів соціального патронажу щодо цих осіб, відповідно до Закону України «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк» та звіт членів спостережної комісії, щодо проведеної роботи зі звільненими умовно-достроково з місць позбавлення волі, які стоять на обліку комісії.

В ході розгляду питань порядку денного акцентувалася увага на належній соціальній адаптації раніше засуджених осіб та унеможливлення їх повторного втягнення в злочинну діяльність. Заслухавши доповідачів, члени комісії прийняли ряд рішень, зокрема: забезпечувати і в подальшому належну співпрацю між членами спостережної комісії райдержадміністрації та органами місцевого самоврядування в районі щодо профілактики рецидивної злочинності та її попередження, а також дільничним інспекторам на території всіх сільських радах району продовжити проведення активної роз'яснювальної роботи серед населення району з метою профілактики злочинності з відвідуванням, в першу чергу, помешкань раніше засуджених осіб та осіб, які зловживають алкоголем.

Відбулося чергове засідання спостережної комісії


3 липня 2019 року в приміщенні адміністрації відбулось чергове засідання спостережної комісії при Яготинській районній державній адміністрації, яку очолює виконувач обов’язків керівника апарату адміністрації – Т.О. Орел. Участь у засіданні взяла начальник Яготинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області Яковенко Я.Р. та дільничний офіцер поліції Яготинського відділу поліції Переяслав-Хмельницького ВП ГУ НП у Київській області Степанченко Є.Д.

На засіданні заслухано голову спостережної комісії Орел Т.О., яка доповіла про новоприбулих звільнених умовно-достроково з установ виконання покарань, які прибули до обраного місця проживання на території Яготинського району. Та призначила серед членів спостережної комісії відповідальних за здійснення соціального патронажу протягом невідбутої частини покарання для подальшого їх супроводу.

Заслухано звіти членів спостережної комісії, які здійснюють громадський контроль, щодо проведеної роботи з умовно-достроково звільненими які стоять на обліку та їх поведінку у побуті.

 

Відбулося засідання спостережної комісії

3 червня 2019 року в приміщенні адміністрації відбулось чергове засідання спостережної комісії при Яготинській районній державній адміністрації.

На порядок денний засідання комісії було внесено наступні питання:

  1. Заслуховування на засіданні спостережної комісії представників громадських організацій і трудових колективів, які здійснюють громадський контроль за особами, умовно - достроково звільненими від відбування покарання, про їх роботу та поведінку у побуті.
  2. Розгляд повноважень органів та закладів охорони здоров’я згідно Наказу «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк».
  3. Про обрання заступника спостережної комісії.

У ході розгляду питань акцентувалася увага на належній соціальній адаптації раніше засуджених осіб та унеможливлення їх повторного втягнення в злочинну діяльність. Заслухавши всіх доповідачів, члени комісії прийняли ряд рішень, зокрема, забезпечувати і в подальшому належну співпрацю щодо профілактики рецидивної злочинності та її попередження, а також дільничним інспекторам поліції на території всіх сільських радах району продовжити проведення активної правороз'яснювальної роботи серед населення району з метою профілактики злочинності, з відвідуванням, в першу чергу, помешкань раніше засуджених осіб та осіб, які зловживають алкоголем.

Окремо секретар комісії Л.Блощинська –Котьонок  зауважив про необхідність і в подальшому проводити щомісячну звірку осіб, які умовно-достроково звільнені за поданнями установ виконання покарань; забезпечення неухильного виконання всіх пунктів плану роботи спостережної комісії на 2019 рік та постійного висвітлення роботи комісії у засобах масової інформації району та офіційного веб-сайту райдержадміністрації. 

Відбулося засідання спостережної комісії

При райдержадміністрації діє спостережна комісія, основним завданням якої є організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання, надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання. У своїй діяльності районна спостережна комісія тісно співпрацює з Яготинським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» у м.Києві та Київській області, Яготинським  відділенням Переяслав- Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції у Київській області, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, НКП "Яготинська центральна районна лікарня" Яготинської районної ради, управлінням пенсійного фонду та громадськими організаціями.

8 травня  2019 року, в малому залі адміністрації під головуванням виконувача обов’язків керівника апарату адміністрації Т.О.Орел відбулося чергове засідання спостережної комісії.

В рамках засідання присутні розглянули питання щодо порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк та розподіл осіб які звільнилися з місць позбавлення волі між членами спостережної комісії.

Станом на 08.05.2019 року на обліку в Яготинському районі перебуває 4 особи звільнені з місць позбавлення волі, які згідно рішення спостережної комісії розподілені між членами спостережної комісії для супроводу.

У ході розгляду питань акцентувалася увага на належній соціальній адаптації раніше засуджених осіб та унеможливлення їх повторного втягнення в злочинну діяльність. В рамках роботи комісії члени комісії прийняли ряд рішень, зокрема, забезпечувати і в подальшому належну співпрацю з Яготинським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» у м.Києві та Київській області, Яготинським  відділенням Переяслав- Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції у Київській області, спостережною комісією райдержадміністрації та органами місцевого самоврядування в районі щодо профілактики рецидивної злочинності та її попередження.

Окремо секретар комісії Л.В.Блощинська-Котьонок зауважила про необхідність і в подальшому проводити щомісячну звірку осіб, які умовно-достроково звільнені за поданнями установ виконання покарань; забезпечення неухильного виконання всіх пунктів плану роботи спостережної комісії на 2019 рік та постійного висвітлення роботи комісії у засобах масової інформації району та офіційного веб-сайту райдержадміністрації. 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

У зв'язку з кадровими змінами виникла необідність внести зміни складу спостережної комісії адміністраці затвердженої розпорядженням Яготинської районної державної адміінстрації від 27.09.2018 №350 "Про утворення спостережної комісії при Яготинській районній державній адміінстрації".

17.01.2019

Спостережна комісія

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування