Спостережна комісія

ПЛАН ПРО РОБОТИ СПОСТЕРЕЖГЛЇ КОМІМІІЇ ПРИ ЯГОТИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ( ст.1,ст.2, ст.3)

Відбулося засідання спостережної комісії

3 червня 2019 року в приміщенні адміністрації відбулось чергове засідання спостережної комісії при Яготинській районній державній адміністрації.

На порядок денний засідання комісії було внесено наступні питання:

1. Заслуховування на засіданні спостережної комісії представників громадських організацій і трудових колективів, які здійснюють громадський контроль за особами, умовно - достроково звільненими від відбування покарання, про їх роботу та поведінку у побуті.
  2. Розгляд повноважень органів та закладів охорони здоров’я згідно Наказу «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк».
  3. Про обрання заступника спостережної комісії.

У ході розгляду питань акцентувалася увага на належній соціальній адаптації раніше засуджених осіб та унеможливлення їх повторного втягнення в злочинну діяльність. Заслухавши всіх доповідачів, члени комісії прийняли ряд рішень, зокрема, забезпечувати і в подальшому належну співпрацю щодо профілактики рецидивної злочинності та її попередження, а також дільничним інспекторам поліції на території всіх сільських радах району продовжити проведення активної правороз'яснювальної роботи серед населення району з метою профілактики злочинності, з відвідуванням, в першу чергу, помешкань раніше засуджених осіб та осіб, які зловживають алкоголем.

Окремо секретар комісії Л.Блощинська –Котьонок  зауважив про необхідність і в подальшому проводити щомісячну звірку осіб, які умовно-достроково звільнені за поданнями установ виконання покарань; забезпечення неухильного виконання всіх пунктів плану роботи спостережної комісії на 2019 рік та постійного висвітлення роботи комісії у засобах масової інформації району та офіційного веб-сайту райдержадміністрації.

Відбулося засідання спостережної комісії

При райдержадміністрації діє спостережна комісія, основним завданням якої є організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання, надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання. У своїй діяльності районна спостережна комісія тісно співпрацює з Яготинським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» у м.Києві та Київській області, Яготинським  відділенням Переяслав- Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції у Київській області, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, НКП "Яготинська центральна районна лікарня" Яготинської районної ради, управлінням пенсійного фонду та громадськими організаціями.

8 травня  2019 року, в малому залі адміністрації під головуванням виконувача обов’язків керівника апарату адміністрації Т.О.Орел відбулося чергове засідання спостережної комісії.

В рамках засідання присутні розглянули питання щодо порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк та розподіл осіб які звільнилися з місць позбавлення волі між членами спостережної комісії.

Станом на 08.05.2019 року на обліку в Яготинському районі перебуває 4 особи звільнені з місць позбавлення волі, які згідно рішення спостережної комісії розподілені між членами спостережної комісії для супроводу.

У ході розгляду питань акцентувалася увага на належній соціальній адаптації раніше засуджених осіб та унеможливлення їх повторного втягнення в злочинну діяльність. В рамках роботи комісії члени комісії прийняли ряд рішень, зокрема, забезпечувати і в подальшому належну співпрацю з Яготинським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» у м.Києві та Київській області, Яготинським  відділенням Переяслав- Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції у Київській області, спостережною комісією райдержадміністрації та органами місцевого самоврядування в районі щодо профілактики рецидивної злочинності та її попередження.

Окремо секретар комісії Л.В.Блощинська-Котьонок зауважила про необхідність і в подальшому проводити щомісячну звірку осіб, які умовно-достроково звільнені за поданнями установ виконання покарань; забезпечення неухильного виконання всіх пунктів плану роботи спостережної комісії на 2019 рік та постійного висвітлення роботи комісії у засобах масової інформації району та офіційного веб-сайту райдержадміністрації.

ПОВІДОМЛЕННЯ

У зв'язку з кадровими змінами виникла необідність внести зміни складу спостережної комісії адміністраці затвердженої розпорядженням Яготинської районної державної адміінстрації від 27.09.2018 №350 "Про утворення спостережної комісії при Яготинській районній державній адміінстрації".

Спостережна комісія